Perły Samorządu 2016 już rozdane - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** 28-29 lipca Festiwal Biegów Czarna Góra "CZARNA MILA" w Siennej!  www.czarnamila.pl *** Wyścigi i przejażdżki na drezynach - STROŃSKA DREZYNIADA 2018 już 4 sierpnia! *** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! *** VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY 10-12 sierpnia w Kamienicy, www.snieznik.pl Zapraszamy!

 

Perły Samorządu 2016 już rozdane

 25-05-2016 11:51

We wtorek (24 maja b.r.) w Warszawie odbyła się uroczysta gala laureatów plebiscytu „Perły Samorządu”.

Konkurs ten jest bardzo prestiżowy i co równie ważne – całkowicie bezpłatny. Partnerem merytorycznym sprawującym nadzór nad rzetelnym opracowywaniem wyników była spółka Deloitte Consulting S.A.  W typowaniu najlepszych włodarzy gmin były brane pod uwagę takie kryteria jak: strategiczna wizja rozwoju gminy, sposób zarządzania urzędem, aktywna współpraca ze społecznością lokalną oraz największe sukcesy w minionym roku. Na stronie organizatorów plebiscytu można przeczytać między innymi o tym, że jednym z ważniejszych aspektów oceny w kategorii włodarza roku była liczba kadencji sprawowania pieczy nad gminą. Niewątpliwie – ilość lat pełnienia funkcji włodarza danego regionu jest swego rodzaju wyznacznikiem, który obrazuje, że osoba ta sprawdziła się na stanowisku i można ją obdarzyć zaufaniem.
Jesteśmy dumni, że zauważono i doceniono pracę Burmistrza Stronia Śląskiego – Zbigniewa Łopusiewicza, który piastuje w Stroniu Śląskim funkcję samorządową, ale także menedżerską już od ponad 20 lat. 

 

 

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg