Obwieszczenie Burmistrza Stronia Śląskiego - wyznaczenie miejsca do głosowania - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** 28-29 lipca Festiwal Biegów Czarna Góra "CZARNA MILA" w Siennej!  www.czarnamila.pl *** Wyścigi i przejażdżki na drezynach - STROŃSKA DREZYNIADA 2018 już 4 sierpnia! *** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! *** VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY 10-12 sierpnia w Kamienicy, www.snieznik.pl Zapraszamy!

 

Obwieszczenie Burmistrza Stronia Śląskiego - wyznaczenie miejsca do głosowania

 01-09-2016 10:45

OBWIESZCZENIE

Burmistrza Stronia Śląskiego dotyczące wyznaczenia miejsca, w którym mieszkańcy będą mogli pobrać i złożyć wypełnione karty do głosowania obowiązujące w konsultacjach społecznych w sprawie Budżetu Obywatelskiego.

Burmistrz Stronia Śląskiego informuje, że w celu przeprowadzenia konsultacji społecznych w sprawie Budżetu Obywatelskiego jako części budżetu Gminy Stronie Śląskie na rok 2017, wyznaczył Biuro Obsługi Klienta w Urzędzie Miejskim w Stroniu Śląskim (pokój nr 15) jako miejsce , w którym mieszkańcy będą mogli pobrać i złożyć wypełnione karty do głosowania obowiązujące w konsultacjach społecznych w sprawie Budżetu Obywatelskiego. W/w czynności będzie można dokonać w terminie od dnia 12 września 2016 r. do 7 października 2016 r. w godzinach urzędowania, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30.

 Burmistrz Stronia Śląskiego - Zbigniew Łopusiewicz

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg