Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Stromej, obręb Stronie Wieś. - Urząd Miejski w Stroniu Śląskim
Powiększ czcionkę za pomocą skrótu klawiszowego CTRL +, a pomniejsz za pomocą CTRL -
Biuletyn Informacji
Publicznej
Kanał RSS

*** 28-29 lipca Festiwal Biegów Czarna Góra "CZARNA MILA" w Siennej!  www.czarnamila.pl *** Wyścigi i przejażdżki na drezynach - STROŃSKA DREZYNIADA 2018 już 4 sierpnia! *** W każdą niedzielę lipca i sierpnia 2018 r. spacery po Stroniu Śląskim z przewodnikiem! *** VIII STROŃSKI RAJD TURYSTYCZNY 10-12 sierpnia w Kamienicy, www.snieznik.pl Zapraszamy!

 

Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Stromej, obręb Stronie Wieś.

 25-11-2016 10:34

logotyp-leszek.jpeg

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Operacja mająca na celu ułatwienie dostępu do obiektów usług,  zlokalizowanych we wsi Stronie, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Przewidywane wyniki operacji: Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Stromej, obręb Stronie Wieś. Przebudowa drogi o dł. 247 m. Zmiana nawierzchni szutrowej na nawierzchnię z betonu asfaltowego.

 

Gmina Stronie Śląskie prowadzi przebudowę drogi we wsi Sienna. Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Drogmost Kłodzko. Całkowita wartość projektu wynosi 464 657,67 zł. Dofinansowanie ze środków unijnych wynosi 316 829 zł. Zakończenie robót przewiduje się do 30.06.2017 r.

Kalendarz wydarzeń
Kliknij wybraną datę

sisms.jpeg